Репозитарій НПУ

АВ НПУ

Наш логотип

НПУ

logo npu21 вересня 2012 року о 10.30 год. на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбудеться Міжнародна науково-практична конференція: «Навчально-методичне забезпечення Вальдорфських шкіл в Україні».

У рамках заходу передбачається презентація навчальних програм для вальдорфських шкіл України, що стали результатом плідної співпраці Міжнародних організацій вальдорфської педагогіки, наукових установ України та вчителів українських вальдорфських шкіл.

Під час роботи конференції обговорюватиметься широкий спектр питань щодо розвитку вальдорфської педагогіки в Україні та світі, організації дослідно-експериментальної роботи у вальдорфських школах України та сучасних тенденцій в освіті в цілому.

До участі у конференції запрошуються представники міжнародних організацій вальдорфської педагогіки, наукових установ України, органів управління освітою, вчителі вальдорфських шкіл України, освітяни та всі, хто цікавиться розвитком альтернативних педагогічних систем в Україні.

Місце проведення: головний корпус НПУ імені М. П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9, ауд. 231)

Людмила КУХ

Контакти: 235-20-98

096-95-08-418

Короткі новини

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

Прес-служба університету

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Обери свою спеціальність