Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Культурно-мистецька афіша

 • Дзвінка
 • Автор теми
 • Відвідувач
 • Відвідувач
10 років 7 місяців тому #663 від Дзвінка
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Пропоную сюди кидати інфо, анонси про цікаві події.

28 грудня, \"Різдвяний концерт «Антийолка»: Сергій Жадан і гурти «Собаки в космосі», «Мертвий півень». В ґалереї \"Підвал\" (Культурно-мистецький центр НаУКМА, вул. Іллінська, 9, Вхід – 10 грн. Поч. 18:00. :)

Будь-ласка, Увійти , щоб приєднатись до розмови.

 • Дзвінка
 • Автор теми
 • Відвідувач
 • Відвідувач
10 років 7 місяців тому #664 від Дзвінка
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
І ще.

Різдвяні концерти в Палаці Спорту 10, 11 січня.
Олег Скрипка, \"Плач Єремії\", оркестр \"Віртуози Львова\", Роман Гриньків, Олександр Пономарьов, гурт \"Тартак\", \"Пікардійська терція\", \"Дивні\", гітарист Al Di Meola, народні колективи.
Поч. о 19-00.

Квитки від 25 до 180 грн.


Різдвяний концерт гурту \"Пікардійська терція\" на здобуття Національної премії України ім. Тараса Шевченка. Відбудеться 18 січня у Жовтневому палаці.

Квитки від 150 до 400 грн.

Будь-ласка, Увійти , щоб приєднатись до розмови.

 • Ciba
 • Відвідувач
 • Відвідувач
10 років 6 місяців тому #736 від Ciba
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Хотілося б дізнатися, хто якими афішами користуеться. Особисто я:

1) community.livejournal.com/kiev_afisha/ (різні артяшні концетрики і т.д. - люди формують афішу самі)

2) moemisto.com.ua/afisha (тут дуже зручна кіноафіша)

Будь-ласка, Увійти , щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.393 секунд
Працює на Форум
   

Короткі новини

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

   Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

    Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Прес-служба університету

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Прес-служба університету

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

 Прес-служба університету

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

 

Прес-служба університету

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 482 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід